Sony, PlayStation Plus Video Pass’in şu anda yalnızca Polonya’da test aşamasında olduğunu açıkladı. Bu, daha önce resmi PlayStation web sitesinden sızdırılmıştı. PlayStation Plus Video Pass, PlayStation Plus aboneleri için ek bir bonus sağlıyor. Venom ve Zombieland, Double Tap gibi filmler de dahil olmak üzere PS4 ve PS5’te 20’den fazla Sony Pictures film ve televizyon programına erişim sağlayacak.

Bu haberi, Sony Interactive Entertainment’ın Başkan Yardımcısı Nick Maguire açıkladı. Maguire, “Oyuncuların böyle bir hizmetten nasıl yararlanacağını görmek istiyoruz” dedi. “Hangi filmleri izliyorlar, neyi önemsiyorlar, ne sıklıkla kullanıyorlar?”

sony-playstation

Sony şu anda diğer bölgelerde lansmana başlamadan önce veri toplamak için hizmeti Polonya’da test ediyor. Maguire, özellikle ülkenin geniş oyuncu tabanı ve PS Plus ağındaki yüksek etkinlik düzeyi nedeniyle bu pazara giriş yapma kararının olduğunu söylüyor

Hizmetin Polonya dışında başlayıp başlamayacağı şu anda belli değil. Maguire, “Şu anda yalnızca Polonya pazarına, Polonyalı oyunculara ve PS Plus programı kapsamındaki ek avantajlara tepkilerinin ne olacağına odaklanıyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz