Activision, Call of Duty: Black Ops Cold War / Warzone Sezon 3’ten ne bekleneceğini ayrıntılı olarak açıkladı ve topluluğa büyük miktarda içerik ve planlar içeren bir yol haritası verdi. Bir sonraki sezon 22 Nisan 2021’de başlıyor.

En önemlisi, Cold War oyuncuları yeni çok oyunculu haritalar ve modlar, Warzone’a bir harita güncellemesi ve yeni silahlar geliyor.

Artık Cold War ve Warzone birleşik ilerleme sistemlerine sahip olduğundan, oyuncular her iki oyunda da sınırlı süreli Hunt for Adler etkinliğine katılabilecek ,calling cards gibi ödüller kazanabilecekler. 3. Sezon’da, kilidini açabileceğiniz 100 tane daha öğe içeren yeni bir battle pass olacak.

cod2

Cold War’a, dört yeni çok oyunculu harita geliyor. Yamantau ve Diesel, sezon başlar başlamaz satışa sunulacak, Standoff ve Duga ise daha sonra piyasaya sürülecek. Duga ayrıca Zombi modunda yeni bir Salgın bölgesi olacak ve bu Sezon 3’ün başında oynanabilir olacak.

Warzone’a gelince, en büyük değişiklik haritasına gelecek. Aktivasyon ayrıntıları resmi olarak onaylamamış olsa da söylentiler, Verdansk’ın Soğuk Savaş tarzına uyacak şekilde (Modern Warfare motorunda kalarak) 80’lerdeki bir revizyondan geçtiğini gösteriyor. Birinci gün, topluluk PPSH-41 SMG’ye (ilk olarak 2008’de World at War’da piyasaya sürüldü) ve İsviçre K31 keskin nişancı tüfeğini kazanacak ve Ballistic Knife, CARV.2, AMP63 ve Baseball Bat silahları daha sonra gelecek.

Önümüzdeki sezon için planlanan önemli miktarda içerik var, bu nedenle tüm ayrıntılar için Activision’ın tam gönderisine göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz