CES 2021 etkinliğinde katılan HONOR, Band 6 olarak isimlendirdiği yeni akıllı bilekliğini duyurdu. Şirketin önceki bilekliklerinden daha büyük bir ekrana sahip olan Band 6, iki haftaya kadar pil ve kesintisiz kullanım imkanıyla da ön plana çıkıyor.

Honor Band 6, 1.47 inç büyüklüğünde dikdörtgen bir ekrana sahip. AMOLED yapıdaki bu dokunmatik ekran, akıllı bilekliğin telefondan bağımsız olarak yönetilebilmesini sağlıyor. Önceki nesillerde olduğu gibi Band 6’da da çoklu antrenman özelliği sunan HONOR geliştiricileri, böylelikle spor yapan kullanıcıların hayatlarını kolaylaştıracak gibi görünüyor.

Honor2

Honor3

HONOR Band 6’nın en önemli yeniliklerinden bir tanesi, sahip olduğu yeni nesil dahili kalp atışı ölçüm sensörü. TruSeen 4.0 olarak isimlendirilen yeni nesil sensör, kullanıcı verilerini daha sağlıklı bir şekilde sunuyor. Ayrıca bu akıllı bileklikte kandaki oksijen miktarı da ölçülebiliyor. 5 ATM su basıncına dayanıklı olan Band 6, 50 metre derinliğe kadar kullanılabilirken tüketiciler, bu akıllı bilekliği iki hafta boyunca kesintisiz olarak kullanabilecekler.

Bilekliğin Pembe-Gri-Siyah Olmak Üzere 3 Farklı Renk Seçeneği Mevcut.

HONOR, en yeni akıllı bilekliğinin fiyatına ilişkin resmi bir açıklama yapmadı. Ancak HONOR Band 5, 27 dolar gibi uygun bir fiyat ile kullanıcıların hizmetine sunulmuştu. HONOR Band 6’nın da bu fiyatlandırma politikasında olacağını düşünürsek, ürünün fiyatının 40-50 dolar arasında olabileceğini tahmin edebiliriz. Ürünün ülkemizde ne zaman piyasaya sürüleceği, ilerleyen süreçte belli olacak.

Yine de 500 TL Fiyat Etiketine Sahip Yurtdışı Linkini Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz