İnternet bağlantılı güvenlik kameralarıyla tanınan akıllı ev aletleri satan Wyze, ilk akıllı saatini duyurdu. Wyze Watch, Şubat 2021’de 44 mm ve 47 mm olmak üzere iki boyutta satışa sunulacak ve fiyatı 20 dolar olacak.

wyzewatch

Saat, kanın oksijen değerini, kalp atış hızını, su ve toza dayanıklılık göstergeleriyle birlikte, dokuz günlük pil ömrü, Google Fit ve Apple Health ile oldukça standart bir akıllı saat özelliklerine sahip olacak. Ancak saat, Wyze’nin diğer cihazlarıyla da entegre olacak. Şirket, akıllı lambalar, güvenlik kameraları gibi ürünleri kontrol etmenize izin veren kısa yolları destekleyeceğini söylüyor. Ayrıca e-posta ön izlemelerini ve metinleri okumanıza olanak tanıyacak ve bildirimlerinizi de görüntüleyebileceksiniz.

img_hero_44

44mm boyuta sahip olan Wyze Watch’ın, teknik özellikleri; 320 x 320 çözünürlüğe, 260mAh bataryaya ve 1.4 inç LCD ekrana sahip. 47mm versiyonu ise 320 x 385 çözünürlüğe 300mAh bataryaya ve 1.75 inç LCD ekrana sahip. Her ikisinin de 16 MB depolama alanı olacak. İçinde GPS ve sesli asistanlar da olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz